12.11.2016 - Svatomartinský tenisový turnaj MO - Brno - TH Sprint, čtyřhra Hard, Medium, Mix
Daniel Malý, 12.11.2016
Kdo si nestačil dát k obědu pečenou husu či kačenu a neochutnal svatomartinské víno, měl skvělou příležitost to napravit koncem minulého týdne na Svatomartinském tenisovém turnaji v Brně na Sprintu.
Nejen výborná kačena se zelím, letos bylo i dýňové, mimochodem opravdu skvělé a víno z Vinotéky CRUSTUM, také výborné, byly připraveny pro všechny účastníky této již tradiční tenisové akce, kde se ve třech disciplínách – čtyřhra muži HARD, MEDIUM a MIX utkalo celkem 35 dvojic, které si užily nejen skvělý tenis, ale také již zmíněné dobroty.
V Hardu potvrdili své kvality Petr Handlíř a Jirka Šíma, kteří předvedli bezchybný výkon a ve finále zvítězili nad dvojicí z Uherského Hradiště Honzou Šálkem a Tomášem Břečkou, kteří trošku nečekaně postoupili přes favority Ctirada Černého a Radima Janíčka.
Medium pro sebe získali Martin Maršík a Dalibor Hanák, kteří ve finále porazili matadory této kategorie Honzu Seidla s Romanem Maršalíkem a v Mixech potvrdily svoji skvělou připravenost Kamila Kubicová s Jirkou Pytelou, kteří po pěkném tenisu zvítězili nad manželským párem Veronikou a Pavlem Bednářovými.
Gratulujeme medailistům! Děkujeme všem hráčům za skvělé sportovní výkony a také atmosféru na turnaji a těšíme se, že se s vámi všemi opět setkáme na Mikulášsko-Vánočním turnaji, který se uskuteční v Brně na Sprintu 10. prosince, opět tradičně ve třech disciplínách čtyřhra HARD, MEDIUM a MIX.
Dan a František
Konečné pořadí turnaje
HARD:
1.Handlíř Petr - Šíma Jiří
2.Šálek Jan - Břečka Tomáš
3.Janíček Radim - Černý Ctirad, Cendelín Přemysl - Herzán Drahoš
5.-8. Wagner Pavel - Bednář Pavel, Krupicka Martin - Šilhánek Michal
Kadlec Jiří - Florián Marek, Cápík David - Tauš Václav
9. Mračna Vladimír - Krajčír Gabriel
10. Indruch Michal - Heimel Otto
11.-12. Krajčír Cyril – Rodek Ondřej, Šuler Marek - Čermák Franta
MEDIUM:
1.Hanák Dalibor – Maršík Martin
2.Seidl Jan - Maršalík Roman
3. Kotačka Jaroslav - Budil Jan, Salajka Jaroslav - Kukleta Karel
5.-8.Zakouřil Martin - Michera Luděk, Samoilyk Jevgen - Sládeček Roman
Pařízek Luboš - Těžký Roman, Skokan Karel - Havránek Martin
9. Kohoutek Radek - Novák David
10. Berka Ota - Bučan Admir
11.-12. Horr Jaroslav - Žaloudek Patrik, Pagáč Martin - Marek Pavel
MIX:
1.Kubicová Kamila - Pytela Jiří
2. Bednářová Veronika - Bednář Pavel
3. Bulková Tereza – Krejčiřík Vít, Bulíčková Aneta - Tománek Ondřej
5.-8. Švécarová Pavla – Bořil Miloš, Konrádová Lenka - Krupička Martin
Klemova Alena - Svobodová Renata, Flašarová Katarína - Kadlec Vlastimil
9. Kusnierzová Petra - Němec Jindřich
10.Staňková Renata - Dostál Petr
11. Macháňová Radana - Laštůvka Marek