Oficiální míč Mistrovství

Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...

22.12.2012 - tenisový turnaj MO-RomKukCup - Praha - dvouhra HARD
Roman Kukla, 22.12.2012

Posledním Turnajem MaléhoOpenuPraha-RomKukCupu byl 11. Turnaj kategorie Hard s účastí 20 plejerů.

Na začátku byl dekorován VÍTĚZ pražské Série 2012 kategorie MEDIUM DOMINIK REDEK (který skončil právě v Hardové Sérii na 2.místě - bod před Hladíkem!)

Pražskou HARDOVOU Sérii 2013 VYHRÁL s přehledem FILIP ZIMČÍK (ten se tohoto turnaje neúčastnil).

Však zpět k Turnaji: v 1. kole Play-off vyřadil Stuchl Kratochvíla 1, Sobotka Honomichla 2, Bernas Adamcovou 2
a Štědronský Wasserburgera 2. V OSMIFINÁLE Martin Beneš Stuchla 1, Kratochvíl II. Witoše 3, Mojak Roudenského 2,
Plzák Sobotku 4, Molek Bernase 0, Redek Bartoše 1, Uhl Škrobáka 4 a Hladík Štědronského 0.
ČTVRFINÁLE: 6:1 Beneš-Kratochvíl II., Mojak-Plzák i Hladík Uhl. Bez gemu zůstal Redek po vyřazení od Molka.

Opakem hladkých výher pak byly vynikající souboje v SEMIFINÁLE: Mojak měl namále, když ztratil pohodových 5:2 - nakonec vyhrál nad Martinem Benešem 7:5; to Molkovi se obrat podařil: za stavu 3:5 odvracel mečbol Hladíka, aby vyhrál těsně v tiebreaku!

FINÁLE žel ovlivnil cestovní časový pres Marka Mojaka a tak si borci zahráli jen bleskový velký tiebreak.
V něm VYHRÁL JIRKA MOLEK a zopakoval tak Triumf z minula.

DĚKUJI HRÁČŮM ZA VYDAŘENÝ PŘEDVÁNOČNÍ TURNAJ A VÁM VŠEM, TENISOVÍ PŘÁTELÉ, ZA PŘÍZEŇ V TOMTO TENISOVÉM ROCE;
AŤ UŽ vAŠÍ POZORNOSTÍ NAŠEMU SPORTOVNÍMU SNAŽENÍ, ČI PŘÍMOU ÚČASTÍ NA NAŠICH TURNÁJCÍCH.
PŘEJI VÁM I VAŠIM BLÍZKÝM POHODOVÉ PROŽÍVÁNÍ SVÁTKŮ A ÚSPĚŠNÝ ROK 2013.