19.01.2013 - tenisový turnaj MO-RomKukCup - Praha - čtyřhra MIX
Roman Kukla, 19.01.2013
Na Turnaj MalýOpenPraha-RomKukCup smíšených dvojic si přišlo zahrát 20 dvojic, které se po zápasech ve skupinách rozdělily po 10 do vyřazovacích pavouků Play-off a soutěže Útěchy.
Ze dvou Osmifinálových soubojů vyšli vítězně Dudek-Adamcová s manželi Kočí a Floder-Vaverková s Bořilem a Švécarovou.
Čtvrtfinále: Zázvůrek-Láchová_Dudek-Adamcová 6:4, Makalouš-Michlová_Poulovi 6:4, Krajč-Havlová_Němeček-Hačecká 6:0 a Floder-Vaverková_Pitra-Hůlková 6:2.
Semifinále skončilo shodnou výhrou 6:3 pro Zázvůrka s Láchovou (Makalouš-Michlová) a Flodera s Vaverkovou (Krajč-Havlová).
FINÁLE začali proti obhájcům výborně Floder s Vaverkovou a rychle si vybudovali skoro bezchybnou hrou náskok 4:0. Ovšem to proti zkušeným Z+L ještě nic neznamená! Vláďa s Ivou přitlačili a dostali se k dostřelu
na 4:3. V následujícím veledůležitém gemu se skóre mnohokrát přelilo ve výhodu té které strany, aby ji nakonec získali Pavel s Janou. A když Vláďa dal v hře další 3 debly za sebou a tím 3 mečboly protivníkům, bylo rozhodnuto!
PAVEL FLODER s JANOU VAVERKOVOU si odnesli svůj druhý VÍTĚZNÝ POHÁR, premiérově zimní.
V neméně vypjatých bojích v ÚTĚŠE si Vránovi poradili s Jančíkovými, Rychetští s Maryškou a Pražákovou, dále pak Orlík s Jandovou s Vránovými, Jurka s Ujčíkovou s Rychetskými, Březinovi s Flekalem s Tománkovou a Jůza-Cihlářová se Stuchlem s Kundeliusovou; v SEMI Březinovi s Orlíkem-Jandovou a Jůza-Cihlářová s Jurkou-Ujčikovou. 3.místo poté získal Orlík s Jadovou 6:3. FINÁLE pro sebe v souboji s Jůzou a Cihlářovou získali Richard a Světlana BŘEZINOVI 9:1.
DĚKUJI HRÁČKÁM A JEJICH SOUPUTNÍKŮM ZA VYDAŘENÝ-POHODOVÝ TURNAJ A TĚŠÍM SE PŘÍŠTĚ.
Roman Kukla
Konečné pořadí turnaje Mixů:
1.Floder Pavel, Vaverková Jana 6
2.Zázvůrek Vláďa, Láchová Iva 6
3.-4.
Makalouš Jakub, Michlová Iveta 4
Krajč Rudyy, Havlová Radka 4
5.-8.
Dudek Miroslav, Adamcová Lucka 3
Poul Petr, Poulová Radka 2
Němeček Milan, Hačeská Jana 3
Pitra Václav, Hůlková Marie 3
9.-10.
Kočí Aleš, Kočí Martina 2
Bořil Miloslav, Švécarová Pavla 2
11.Březina Richard, Březinová Světlana 4
12.Jůza Pavel, Cihlářová Monika 3
13. Orlík Tomáš, Jandová Adéla 2
14. Jurka Petr, Ujčíková Jaroslava 2
15.-20.
Vrána Pavel, Vránová Pavlína 1
Stuchl Miloš, Kundeliusová Eva 1
Rychetský Pavel, Rychetská Dana 1
Jančík Karel, Jančíková Dana -
Maryška Jindřích, Pražáková Zuzana -
Flekal Tomáš, Tománková Andrea -
Vláďa Zázvůrek,Iva Láchová;Jana Vaverková, Pavel Floder |
Světlana a Richard Březinovi |
Michlová Iveta, Jakub Makalouš |
Rudy Krajč, Radka Havlová |
|
|
|
|