Tenis u moře 2019 – Zadarská Riviera - 22. – 29. 06. 2019 Holiday Village Zaton
Daniel Malý, 30.06.2019
Jubilejní půlkulatý 15. ročník aktivní tenisové dovolené u chorvatského moře se uskutečnil v termínu 22.-29.6.2019 v Zatonu v Holiday Village na zadarské riviéře. Exkluzivní počasí, skvělá parta tenistů i letos opět okořeněná o nové tváře a jejich rodinné příslušníky, písčité pláže, moderní bazénové centrum, skvělé ubytování a samozřejmě velmi kvalitní antukové kurty byly nedílnou součástí tohoto tradičního sportovního tenisového campu – TENIS U MOŘE 2019.
Náš týdenní pobyt se nesl nejen ve sportovním tempu tenisového turnaje, ale také v odpočinkovém rytmu tropického počasí, koupání a večerních posezení zpříjemněném u partičky pokeru i mariáše a také trošku netradičně rozebíráním hokejové terminologie útoku a obrany, hry bez brankáře a v oslabení :-).
Tenisový turnaj byl rozdělen dle výkonnosti na kategorie Hard, Medium a Soft a rozplánován do celého týdenního pobytu, takže každý si zahrál slušnou porci zápasů s vyrovnanými soupeři a také o to cennější bylo konečné umístění a vítězství v dané kategorii.
Týden utekl jak voda, takže v pátek odpoledne při vyhlašování nejúspěšnějších tenistů jsme již pomalu střádali plány na další setkání u moře, které jak pevně věříme, se uskuteční opět za rok v některém z letovisek u moře.
Závěrem bychom Vám všem chtěli velmi poděkovat za nejen skvělé herní výkony, fair play hru, ale především za to, že jste opravdu skvělí lidé a přátelé, s kterými je radost trávit volný čas. Velmi si toho vážíme, že s námi na tyto akce jezdíte.
Zvláštní poděkování patří Pavlovi Petričkovi za trošku netradiční dar do tomboly a Františkovi za opět skvělou pomoc při organizaci.
Krásné léto, hodně zdraví a také tenisových úspěchů vám všem přeje
Dan a František
Pořadí a konečné výsledky:
Čtyřhra Hard:
1.Frenk Kolín a Martin Zakouřil
2.Přemek Cendelín a Josef Verner
3.Drahomír Herzán a Martin Havránek
Jiří Matuška a Přemek Zachoval
5.Kamil Pochylý a Pavel Matušinec
6.Karel Sokol a Mirek Filip
7.Lukáš Havlíček a Karel Skokan
8.Radek Štědronský a Daniel Rais
Čtyřhra Medium:
1.Luděk Michera a Martin Zakouřil
2.Pavel Červený a Milan Květoň
3.Petr Kožoušek a Michal Hradecký
4.Pavel Petričko a Jan Chleboun
5.Anton Červený a Jiří Kováč
6.Tomáš Velecký a Jüergen Thietz
Čtyřhra Ženy:
1.Kristýna Balcarová a Jeanet Glázrová
2.Markéta Vernerová a Milena Filipová
3.Andrea Bujáčková a Michaela Měřínská
4.Kamila Schejbalová a Božena Soukeníková
Čtyřhra mix I.:
1.Michaela Měřínská a Drahoš Herzán
2.Andrea Bujáčková a Přemysl Zachoval
3.Kamila Schejbalová a Přemek Cendelín
4.Milena Filipová a Pavel Červený
5.Radka Červenková a Radek Štědronský
6.Markéta Vernerová a Josef Verner
Čtyřhra Mix II.:
1.Kristýna Balcarová a Petr Kožoušek
2.Anna Mádlová a Martin Mádle
3.Jeanet Glázrová a Pavel Petričko
4.Božena Soukeníková a Milan Květoň
5.Lucie Kováčová a Jiří Kováč
6.Hana Hajnová a Pavel Hajn
Muži dvouhra Hard:
1.Lukáš Havlíček
2.Jiří Matuška
3.Martin Mádle
4.Drahomír Herzán
5.Radek Štědronský
6.Frenk Kolín
7.Josef Verner
8.Martin Havránek
Muži dvouhra Medium:
1.Karel Sokol
2.Michal Hradecký
3.Kamil Pochylý
4.Pavel Červený
5.Pavel Matušinec
6.Jiří Kováč
7.Anton Červený
8.Přemek Zachoval
Muži dvouhra Soft:
1.Mirek Filip
2.Milan Květoň
3.Pavel Petričko
4.Pavel Hajn
5.Jan Chleboun
6.Petr Kožoušek
7.Jüergen Thietz
8.Luděk Michera
Ženy dvouhra I.:
1.Michaela Měřínská
2.Markéta Vernerová
3.Andrea Bujáčková
4.Kristýna Balcarová
5.Jeanet Glázrová
Ženy dvouhra II.:
1.Božena Soukeníková
2.Anna Mádlová
3.Kamila Schejbalová
4.Radka Červenková
5.Hana Hajnová
Projekt MalyOpen se koná pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové a za podpory statutárního města Brna.