Naši partneři


Projekt MalyOpen se koná
pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové
a za podpory statutárního města Brna





Poskytovatelé finančně
přispívají na realizaci
akce Mistrovství ČR
neregistrovaných tenistů
s mezinárodní účastí



Oficiální míč Mistrovství
neregistrovaných tenistů



Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...










Maly´s Cup 2019 - Brno Chrlice 20.7.2019
František a Daniel Malý, 21.07.2019

V sobotu 20.7.2019 se v Brně Chrlicích uskutečnil nejstarší tenisový turnaj, který se koná v rámci okruhu Malý Open a to tradiční Maly´s Cup.

Tento turnaj započal svoji historii před dvaceti šesti roky, kdy se zástupci rodiny Malých a jejich přátelé, poprvé setkali na tenisovém klání (které tehdy vyhrál Cyril Malý) a na následném večerním posezení s ostatními rodinnými příslušníky a přáteli (proto také Grilovací turnaj).

Ačkoliv od prvního turnaje uběhlo hodně času, podoba turnaje si zachovala svůj stejný průběh - po kvalitním tenisu si hráči včetně jejich rodinných příslušníků posedí u pivka a dobrého vínka a ochutnají grilované speciality, které jsou pro ně nachystány a v příjemné, přátelské atmosféře zhodnotí nejen své tenisové výsledky.

Předpověď pro letošní 26. ročník byla nadmíru příznivá, žádné dešťové přeháňky se neočekávaly, takže i tentokráte Sv. Petr Nebeský při nás stál a celý turnaj se odehrál v krásném a teplém počasí a také večerní posezení se proměnilo v příjemnou letní noc.

V Brně Chrlicích máme pro tento turnaj devět kurtů a i tentokrát byly plně využity pro čtyři soutěžní kategorie – čtyřhra Hard, která byla zároveň také jako kvalifikace na letní mistrovství do Prostějova. Druhá soutěž čtyřhra Medium, třetí soutěž – čtyřhra Ženy a poslední kategorií byla čtyřhra Mix, celkem tedy 51 dvojic, takže velmi slušný počet zápasů na jeden den.

Turnaj se nesl ve velmi příjemné a přátelské atmosféře, za kterou bych Vám všem chtěl velmi poděkovat. Tento turnaj je již od prvopočátku tak koncipován a velmi nás těší, že si tuto atmosféru zachoval po celou dobu jeho existence.

Tímto bych chtěl poděkovat mé rodině za pomoc při přípravě turnaje a hlavně organizačnímu týmu, děvčatům Andy a Janě za skvělou péči k vám, velké poděkování patří za přípravu grilovaných specialit a profesionální přístup kuchaři Peťovi Nedomovi, také Karlovi Skokanovi za pomoc při přípravě a hlavně vytváření skvělé atmosféry během turnaje, velké poděkování patří také Bobovi Štěrbovi, za již tradičně skvěle řízený turnaj a v neposlední řadě Františkovi Malému za vše ostatní.

A na závěr ještě jednou, to hlavní poděkování patří Vám všem hráčům – Díky moc, jste skvělí :-)

Krásné léto, užijte si fajn dovolenou a těšíme se na další setkání s Vámi, máme Vás rádi :-).

Dan Malý a realizační tým:
Malý František
Štěrba Bohumil a Hladíková Jana
Rossi Andrea a Nedoma Petr


Konečné výsledky:

MUŽI HARD:
1. Janíček Radim - Janíček Zbyněk

2. Tauš Vašek – Dvořák Marcel
3. Hřebíček Bohumil - Plšek Jaroslav, Trumpeš Vilém - Veselý Leoš
5.-8.
Herzán Drahomír - Kolín Frenk, Bořil Miloš - Tománek Ondřej
Seidl Jan - Maršalík Roman, Fojtaník Tomáš - Beneš Martin
9.-16.
Špaček Petr – Olšanský Aleš, Šik Evžen - Rovenský Michal
Král Karel – Pelikán František , Švejcar Zbyněk - Buďa Vojtěch
Král Miroslav - Tůma Pavel, Verner Josef - Cendelín Přemek
Skokan Karel - Mitáš Dalibor, Foltýn Richard - Hrotek Jan

Muži MEDIUM:
1. Šálek Jan - Rojar Libor

2. Kožoušek Petr - Štěfan Radek
3. Švarc Martin - Krátký Karel, Pagáč Martin - Říha Milan
5.-8.
Kovač Petr – Šuler Marek, Bauer Petr - Malý Daniel
Černý Michal - Lucassen Gerhard, Otáhal Aleš – Beníšek Bedřich
9.-11.
Havránek Martin - Skřička Petr, Kadlec Pavel - Olšanský Aleš,
Krištof Jan - Pfeifer Erik

ŽENY:
1. Padúchová Olga - Ždánská Dita

2. Mainušová Renata - Tesařová Lenka
3. Švécarová Pavla - Bulíčková Aneta, Hallamová Lucie - Konrádová Lenka
5.-8.
Bujáčková Andrea - Měřínská Michaela, Buchbergerová Míša - Stroblíková Lucka
Klemová Alena – Dvorská Jana, Bujáčková Jitka – Habrová Ariana,
9. Rouhová Dominika - Bulková Tereza

MIX:
1. Tesařová Lenka - Plšek Jaroslav

2. Hallamová Lucka - Herzán Drahoš
3. Konrádová Lenka – Beneš Martin, Padúchová Olga - Hřebíček Bohumil
5.-8.
Buchbergerová Míša - Lucassen Gerhard, Bulková Tereza - Fojtaník Tomáš,
Bulíčková Aneta - Tománek Ondřej, Klemová Alena – Tauš Vašek,
9.-16.
Habrová Ariana - Černý Michal, Bujáčková Andrea – Verner Josef
Bujáčková Jitka – Havránek Martin, Švécarová Pavla - Bořil Miloslav
Ždánská Dita - Kovač Petr, Stroblíková Lucka – Špaček Petr,
Rouhová Dominika - Janíček Radim, Mainušová Renata - Beníšek Bedřich

Mix ÚTĚCHA:
1. Švécarová Pavla - Bořil Miloslav

2. Rouhova Dominika - Janicek Radim
3. Bujáčková Andrea – Verner Josef, Ždánská Dita – Špaček Petr
5.-8.
Habrová Ariana - Černý Michal, Bujáčková Jitka – Měřínská Michaela
Stroblíková Lucka – Kovač Petr, Mainušová Renata - Beníšek Bedřich

Projekt MalyOpen se koná pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové a za podpory statutárního města Brna.








Příští akce
 
09.03. Kval.OLOMOUCKÉHO kr.,OMEGA centrum - čtyřhra
05.04. HMČR NER.tenist,Olomouc 5.-7.4.2024,čtyřhra M+Ž
 


Malý Open 2024
27.01.2024
 
1.Vaculík Aleš37
2.Svoboda Jaroslav32
3.Hirsch Petr28
4.Dvořáček Libor27
5.Joch Michael19
6.Bučík Marek18
7.Hrdý Richard18
8.Kijonka Radim18
9.Odstrčil Jan18
10.Seidl Jan18
 

Historická tabulka MO 1995 až 2023
31.12.2022
 
1.Bryška Marcel5392
2.Kubát Martin4729
3.Střílek Jiří3986
4.Handlíř Petr3868
5.Malý Daniel3707
6.Janíček Radim3580
7.Šíma Jiří3569
8.Vaculík Aleš3555
9.Krejčiřík Vít3041
10.Skokan Karel3031