Naši partneři


Projekt MalyOpen se koná
pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové
a za podpory statutárního města Brna





Poskytovatelé finančně
přispívají na realizaci
akce Mistrovství ČR
neregistrovaných tenistů
s mezinárodní účastí



Oficiální míč Mistrovství
neregistrovaných tenistů



Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...










Tenis u moře 2022 - RABAC 11.-18.6.2022, hotelový komplex MASLINICA
Daniel Malý, 06.07.2022

Na 18. ročník tenisového campu jsme po dlouhých letech opět zavítali na sever Chorvatska na Istrii do města Rabac. Hotelový rezort Maslinica jsme zatím během historie tohoto turnaje ještě nenavštívili, takže po letech Zatonu a Makarské, kdy laťka na akci byla nastavena velmi vysoko, to byla opět změna a výzva pro všechny zúčastněné.

I přes počáteční komplikace s kvalitou kurtů, což je bohužel nešvar téměř všech chorvatských hotelových komplexů, musím poděkovat skvělé partě tenistů za jejich přístup k této situaci.

Samotný tenisový turnaj se nesl v tradičním režimu dopoledních singlů a odpoledních deblových soutěží, takže všichni hráči a hráčky si užili slušnou nálož zápasů se sobě vyrovnanými protihráči. Akci přálo skvělé počasí, takže mezi zápasové pauzy šlo skvěle strávit na pláži u moře nebo v bazénu a ti nejvíce rozehřátí pak v chladných vodách lesních tůní.

Jsem velmi rád, že jsme mezi tradičními účastníky mohli přivítat i nové tváře a věřím, že jsme si to všichni společně užili, nejen při tenisu, ale i při tradiční degustaci pálenek, za její organizaci děkuji Martinu Švarcovi a dalších milých večerních setkání.

Přátelé, tenisté děkuji Vám a přeji, ať vše dobré zůstane a my se opět za rok setkáme na Tenisu u moře 2023.

S přátelským pozdravem

Daniel Malý


Konečné pořadí turnaje:

Dvouhra muži HARD:
1. Zakouřil Martin
2. Cendelín Přemysl
3. Volas Martin
4. Kolín František
5. Žabka Tono
6. Mádle Martin

Dvouhra muži MEDIUM:
1. Babinský Marian
2. Roszler Pavel
3. Hrotek Jan
4. Sochor Jiří
5. Hradecký Michal
6. Foltýn Richard
7. Kováč Jiří
8. Novák Marek
9. Choděra Kristián
10. Moravec Jan ml.

Dvouhra muži MASTERS:
1. Červený Anton
2. Traj Štefan
3. Chleboun Jan
4. Daněk Aleš
5. Sommer Vladimír
6. Čapek Vladimír

Dvouhra ženy MEDIUM I.:
1. Bujáčková Andrea
2. Jarošová Radka
3. Moravcová Klára
4. Homolová Dana
5. Mádlová Anna
6. Vernerová Markéta

Dvouhra ženy MEDIUM II.:
1. Balcarová Kristýna
2. Glázrová Jeanet
3. Roszlerová Jana
4. Mouchová Jana
5. Rigová Božena
6. Foltýnová Andrea
7. Kadlecová Michaela
8. Žabková Anna

Čtyřhra muži HARD:
1. Cendelín Přemysl – Zachoval Přemysl
2. Havránek Martin – Herzán Drahoš
3. Volas Martin – Verner Josef
4. Moravec Jan st. – Moravec Jan ml.
5. Hradecký Michal – Žabka Tono
6. Švarc Martin – Šuler Marek

Čtyřhra muži MEDIUM:
1. Traj Štefan – Babinský Marian
2. Novák Marek – Kolín František
3. Hrotek Jan – Foltýn Richard
4. Chleboun Jan – Roszler Pavel
5. Kováč Jiří – Červený Anton
6. Zakouřil Martin – Michera Luděk
7. Sochor Jiří – Fiala Zdeněk
8. Daněk Aleš – Sommer Vladimír

Čtyřhra Ženy:
1. Klemová Alena – Ondrušíková Petra
2. Balcarová Kristýna – Glázrová Jeanet
3. Vernerová Markéta – Bujáčková Andrea
4. Jarošová Radka – Rigová Božena
5. Roszlerová Jana – Schejbalová Kamila
6. Pavlíková Eva – Mouchová Jana

Čtyřhra MIX HARD:
1. Ondrušíková Petra – Herzán Drahoš
2. Bujáčková Andrea – Zachoval Přemysl
3. Klemová Alena – Cendelín Přemysl
4. Moravcová Klára – Moravec Jan st.
5. Rigová Božena – Švarc Martin
6. Glázrová Jeanet – Žabka Tono
7. Vernerová Markéta – Havránek Martin
8. Mouchová Jana – Šuler Marek
9. Balcarová Kristýna – Verner Josef
10. Kadlecová Michaela - Fiala Zdeněk

Čtyřhra MIX MEDIUM:
1. Homolová Dana – Hrotek Jan
2. Foltýnová Andrea – Foltýn Richard
3. Mádlová Anna - Mádle Martin
4. Pavlíková Eva – Čapek Vladimír
5. Roszlerová Jana – Kováč Jiří
6. Schejbalová Kamila – Michera Luděk
7. Jarošová Radka – Sommer Vladimír
8. Žabková Anna – Choděra Kristián








Příští akce
 
09.03. Kval.OLOMOUCKÉHO kr.,OMEGA centrum - čtyřhra
05.04. HMČR NER.tenist,Olomouc 5.-7.4.2024,čtyřhra M+Ž
 


Malý Open 2024
27.01.2024
 
1.Vaculík Aleš37
2.Svoboda Jaroslav32
3.Hirsch Petr28
4.Dvořáček Libor27
5.Joch Michael19
6.Bučík Marek18
7.Hrdý Richard18
8.Kijonka Radim18
9.Odstrčil Jan18
10.Seidl Jan18
 

Historická tabulka MO 1995 až 2023
31.12.2022
 
1.Bryška Marcel5392
2.Kubát Martin4729
3.Střílek Jiří3986
4.Handlíř Petr3868
5.Malý Daniel3707
6.Janíček Radim3580
7.Šíma Jiří3569
8.Vaculík Aleš3555
9.Krejčiřík Vít3041
10.Skokan Karel3031