Naši partneři


Projekt MalyOpen se koná
pod záštitou primátorky statutárního města Brna
JUDr. Markéty Vaňkové
a za podpory statutárního města Brna





Poskytovatelé finančně
přispívají na realizaci
akce Mistrovství ČR
neregistrovaných tenistů
s mezinárodní účastí



Oficiální míč Mistrovství
neregistrovaných tenistů



Pro Joint premium a Pro MultiVitamin premium, vše co vaše tělo potřebuje...










26.03.2011 - badmintonový turnaj MO - Brno Jehnice
František a Daniel Malý, 26.03.2011

V sobotu se uskutečnil 1. badmintonový turnaj II. ročníku ze série tří turnajů BS SmartLife Řečkovice a MalyOpen 2011 čtyřhra Muži a čtyřhra MIX, tentokrát v badmintonové hale Brno-Jehnice. Skvělá účast 20 párů v každé kategorii byla zárukou, že turnaj bude mít své kvality.

Dvojice byly rozlosovány do pěti čtyřčlenných skupin, kde se utkal každý s každým a následně podle umístění se dvojice rozřadily do tří samostatných pavouků 1.-8., 9.-16. a 17.-20., čímž turnaj pokračoval a hráči si zahráli proti výkonnostně vyrovnaným protihráčům.
Jak se již stalo zvykem, turnaj měl opět poměrně vysokou sportovní úroveň, proto vítězství dvojic Tomáš Jurča a Lukáš Plošek v mužích a Martina Jakubová se Standou Janečkem v Mixech bylo hodnoceno jako velmi cenné. Zejména v mužské kategorii se později vítezná dvojice hodně radovala, protože se prosadila z posledního tedy 8.místa a to rozdílem pouhých tří míčků od deváté dvojice a v play-off rozhodla o svém vízěství vždy až v tiebreaku třetího setu, takže vízetství to bylo o to sladší a zaslouženější.

Při 100% naplněné kapacitě a účasti hráčů, se tentokráte i pořadatelé řádně zapotili, aby turnaj proběhl dle časového harmonogramu a měl svůj obvyklý spád, proto děkujeme všem účastníkům za spolupráci a těšíme se naviděnou na II. turnaji, který se uskuteční koncem dubna nebo května. O přesném termínu budete informování na stránkách MalyOpen.com a Badec.cz

Výsledky:
Čtyřhra muži:
1. Lukáš Plošek a Tomáš Jurča

2. Martin Krejzl a Tonda Šlechta
3. Mira Hulewitz a David Nejedlík
4. Tomáš Hornung a Petr Kubový
5.-8. Stanislav Janeček a Michal Rafaj, Máca Svoboda a Michal Kubát,
Ricardo Foltýn a Mirando Geršl, Laďa Prudký a Radek Šašinka
9. Bureš a Bureš
10. Petr Doležal a Martin Mošner
11.-12. Zdeněk Doložílek a Jiří Novák, Tomáš Nečas a Jaroslav Ivičič
13.-16. Petr Havránek a Martina Havránková, Eva Huspeková a Martina Jakubová,
Pavel Stránský a Petr Donnert, Tomáš Krejčí a Miloš Klobása
17. Pavel Bělehrad a Petr Hrůza
18. Jiří Hodák a Ondřej Černý
19.-20. Vít Rainer a Milan Drahoš, Miloš Hromada a Standa Jirsa

Tabulky muži

Čtyřhra mix:
1. Martina Jakubová a Stanislav Janeček

2. Klára Svobodová a Laďa Prudký
3. Eva Huspeková a Michal Rafaj
4. Denisa Jelínková a Tomáš Hornung
5.-8. Doubravka Brávková a Máca Svoboda, Edita Mazurová a Jindřich Randula
Martina Koutská a Martin Krejzl, Paolina Prudká a Mirando Geršl
9.-10. Lisa Jansová a Michal Kubát, Bára Jůzová a Mira Hulewitz
11.-12. Romana Nečasová a Tomáš Nečas, Irena Mazálková a Petr Kubový
13.-16. Katka Cyprisová-Hrůzová a Ricardo Foltýn, Sylva Panáčková a Jiří Novák,
Iva Müllerová a Pavel Bělehrad, Eva Havelková a Antonín Šlechta
17. Eliška Janíková a Jakub Křižka
18. Janička Kolářová a Jan Sobotka
19.-20. Simča Ptáčková a Radek Šašinka, Klára Pištěláková a David Blažek

Tabulky mix








Příští akce
 
22.06. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
29.06. Lepidla-Online.CZ cup 2024 - kval. MSK kraje
13.07. MO - Praha "RK Cup", dvouhra a čtyřhra Open
13.07. Kval.OLOMOUCKÉHO kr.,OMEGA centrum - dvouhra
20.07. MO - TOSK Žamberk, dvouhra Open
27.07. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
03.08. Kval.OLOMOUCKÉHO kr.,OMEGA centrum - čtyřhra
03.08. MO - TOSK Žamberk, KVALIFIKACE dvouhra a čtyřhra
10.08. MO - Praha "RK Cup", dvouhra Open
10.08. MO - GRILOVACÍ turnaj, 31. ročník Maly´s Cup
 


Malý Open 2024
30.04.2024
 
1.Vaculík Aleš109
2.Hirsch Petr89
3.Dvořáček Libor79
4.Bryška Marcel72
5.Pluskal Patrik61
6.Janíček Radim53
7.Zrnčík Patrik53
8.Juránek Pavel52
9.König Leopold52
10.Páleník Petr52
 

Malý Open 2024 ŽENY
30.04.2024
 
1.Koóšová Iva36
2.Kubicová Kamila36
3.Melicharová Klára31
4.Neúročná Martina31
5.Němečková Naďa26
6.Ondrušíková Petra26
7.Dobešová Petra21
8.Paulátová Jana21
9.Homolová Dana16
10.Mokošová Olga16
 

Malý Open 2024 MIX
30.04.2024
 
1.Janíček Radim19
2.Kubicová Kamila19
3.Herzán Drahomír16
4.Koóšová Iva16
5.Havelka Richard13
6.Homolová Dana13
7.Ondrušíková Petra13
8.Traj Štefan13
9.Koch Pavel10
10.Paulátová Jana10
 

Historická tabulka MO 1995 až 2023
31.12.2023
 
1.Bryška Marcel5392
2.Kubát Martin4729
3.Střílek Jiří3986
4.Handlíř Petr3868
5.Malý Daniel3707
6.Janíček Radim3580
7.Šíma Jiří3569
8.Vaculík Aleš3555
9.Krejčiřík Vít3041
10.Skokan Karel3031